Laptop Test Programlari

Laptop Test Programlari. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. The higher your points, the stronger your cpu's. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Want to test your computer's memory bandwidth? You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. En iyi video converter programları.

Table of Contents

Laptop Test Programlari . Değerlendirmesini Yaparak, Referans Niteliğindeki Çeşitlibilgisayar Sistemleriyle Kıyaslamasına Olanak Tanıyan Bir Bilgisayar Performansı Test Etme Programıdır.

Logo Software Logo Logic Module Global. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. The higher your points, the stronger your cpu's. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Want to test your computer's memory bandwidth? En iyi video converter programları. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir.

Laptop Batarya Testi Ve Programi Pc Hocasi
Laptop Batarya Testi Ve Programi Pc Hocasi from pchocasi.com.tr

Laptop ve pc arıza tespitini kolaylaştırdık. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Bu nedenle, bu makalede, ram, sabit disk, cpu, sürücüler vb. En iyi video converter programları. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Ayrıca diğer test programları olarak io zone , disk speed , hddspeed , mhdd. Temperature\voltage monitoring software test programları.

Bu nedenle, bu makalede, ram, sabit disk, cpu, sürücüler vb.

Laptop ve pc arıza tespitini kolaylaştırdık. Her bilgisayarda olması gereken programları sıraladık, bu programları seçerken titiz davranmaya çalıştık, bilgisayardan en iyi verimi almanızı sağlayacak programları listeledik. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Memory test software, often called ram test software, are programs that perform detailed tests of your computer's memory system. The higher your points, the stronger your cpu's. Avg pc tuneup'ın potansiyelini sıradan bilgisayarlarda ve gerçek durumlarda test etmek için sektörde standart hp spectre x360: Değerlendirmesini yaparak, referans niteliğindeki çeşitlibilgisayar sistemleriyle kıyaslamasına olanak tanıyan bir bilgisayar performansı test etme programıdır. Donanım test programları , donanim test etme , donanım analiz etme programları , donanım nasıl test edilir. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Bu nedenle, bu makalede, ram, sabit disk, cpu, sürücüler vb. Bilgisayarınızın tam performansını ve ısınma problemini test edin! Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Ayrıca diğer test programları olarak io zone , disk speed , hddspeed , mhdd. Yeni bir bilgisayar satın aldıktan sonra veya ikinci el bir bilgisayar aldıktan sonra mutlaka donanım parçaları test. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. It distills a number of complex. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Memtest ile belleklerimi test ettim ve sorun olmadığını düşünüyorum. Use batteryinfoview, battery status monitor, batterylifeextender and other laptop battery testing software to identify and fix battery health issues quickly. Pc test etme programı, bilgisayar test programları, pc donanım testi nasıl yapılır. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. En iyi video converter programları. Bilgisayar arıza tespit yazısında pc diagnostics programları ile arıza tespit etmeyi ele aldık. Iobit uninstaller 10 pro ile, kaldırılamayan programları kaldırma. Bilgisayarınızı test eden programları kurmadan önce çok dikkatli olmalısınız. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Laptop ve pc arıza tespitini kolaylaştırdık. What we test on all windows laptops. İos i̇phone i̇pad oyun uygulama. Windows 10 için en iyi bilgisayar test programları, yazılım veya donanım hataları için makinenizi test etmenize yardımcı olabilir.

12 Best Laptops For Adobe Illustrator 2020 Guides For Designer . Iobit Uninstaller 10 Pro Ile, Kaldırılamayan Programları Kaldırma.

Indirim Aluminyum Kabuk Laptop Tv Lcd Led Panel Test 7 84 Dahili 100 Programlari W Lvds Kablolar Inverter Led Kurulu Best Www8 Uzerindenucuz Co. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. En iyi video converter programları. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. The higher your points, the stronger your cpu's. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Want to test your computer's memory bandwidth? Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor.

Indirim Aluminyum Kabuk Laptop Tv Lcd Led Panel Test 7 84 Dahili 100 Programlari W Lvds Kablolar Inverter Led Kurulu Best Www8 Uzerindenucuz Co – İos İphone İpad Oyun Uygulama.

21 Programs To Analyze And Benchmark Your Hardware. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. The higher your points, the stronger your cpu's.

Bilgisayar Ariza Tespit Programi Burnintest Webkenti : Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı.

Stressmypc Indir Bilgisayar Stres Testi Programi Tamindir. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. The higher your points, the stronger your cpu's. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Want to test your computer's memory bandwidth? Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. En iyi video converter programları. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir.

Laptop Lcd Ekran Testi Tanitim Promosyon Laptop Lcd Ekran Testi Online Alisveris Turkish Alibaba Com . Avg Pc Tuneup'ın Potansiyelini Sıradan Bilgisayarlarda Ve Gerçek Durumlarda Test Etmek Için Sektörde Standart Hp Spectre X360:

Amazon Com Asus Intel Core Duo Laptop For Amazon Trade In Program Computers Accessories. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. En iyi video converter programları. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Want to test your computer's memory bandwidth? The higher your points, the stronger your cpu's. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz.

Passmark Burnintest Software Pc Reliability And Load Testing . Laptop Ve Pc Arıza Tespitini Kolaylaştırdık.

Passmark Software Pc Benchmark And Test Software. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Want to test your computer's memory bandwidth? O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. En iyi video converter programları. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. The higher your points, the stronger your cpu's.

En Uygun Fiyatli Lcd Panel Test Cihazi Aliexpress Uygulamasinda Kuresel Lcd Panel Test Cihazi Saticilarindan Muhtesem Lcd Panel Test Cihazi Firsatlari . Temperature\Voltage Monitoring Software Test Programları.

21 Programs To Analyze And Benchmark Your Hardware. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Want to test your computer's memory bandwidth? Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. En iyi video converter programları. The higher your points, the stronger your cpu's. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı.

12 Best Laptops For Adobe Illustrator 2020 Guides For Designer : Want To Benchmark Network After The Test Is Run, Your Processor Will Be Graded In Points:

Hmfyfc20hstsbm. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. The higher your points, the stronger your cpu's. En iyi video converter programları. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Want to test your computer's memory bandwidth?

Lenovo Yoga 500 14 Flex 3 14 Review A Well Priced 14 Inch 2 In 1 , Xtrememark Xtrememark, Ücretsiz Ve Ufak Boyutlu Işlemci Benchmark Test Programı.

9 Best Laptops For Autocad 2020 With Quadro Graphics. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. The higher your points, the stronger your cpu's. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. En iyi video converter programları. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Want to test your computer's memory bandwidth? You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades.

Best Laptops For Adobe Premiere Pro 2020 Buying Guide Laptops Tablets Mobile Phones Pcs Specs Reviews Prices Of Electronic : Windows 10 Için En Iyi Bilgisayar Test Programları, Yazılım Veya Donanım Hataları Için Makinenizi Test Etmenize Yardımcı Olabilir.

Lenovo Yoga 500 14 Flex 3 14 Review A Well Priced 14 Inch 2 In 1. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. The higher your points, the stronger your cpu's. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını. Want to test your computer's memory bandwidth? En iyi video converter programları. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır.

Monitor Laptop Tv Lcd Led Panel Test Kiti Bilgisayar Tv Tamir Destegi 7 84 60 Programlari W Vga Dc Lvds Kablolari Invertor Vga Vga Vga Vga Cabledc Cable Aliexpress – What We Test On All Windows Laptops.

Tkdmr Yeni Panel Test Araci Led Lcd Ekran Tester Icin Tv Bilgisayar Laptop Tamir Invertor Dahili 55 Cesit Programi Ucretsiz Kargo Test Araci Test Cihazi Ledtest Cihazi Lcd Ekran Aliexpress. En iyi video converter programları. Want to benchmark network after the test is run, your processor will be graded in points: Want to test your computer's memory bandwidth? Passmark performancetest, bilgisayarınızı oluşturan bileşenleri test ederek farklı donanımlar ile kıyaslama yapabilmenize olanak veren bir performans testi yazılımıdır. Userbenchmark will test your pc and compare the results to other users with the same components. Fraps en popüler ücretsiz uygulamalardan birisi olan fraps, sentetik ölçüm yapmaz. Aslında bir test yazılımı da değildir, sadece sisteminizin o an ne kadar hızlı çalıştığını size gösterir. The higher your points, the stronger your cpu's. Bizde bugün laptop bataryalarını test edebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Test yazılımları konusunda uzman olan futurmark'ın en ünlü ürünlerinden biri olan 3dmark'ın en son sürümü 3dmark vantage, ekran kartlarının sınırlarını sonuna kadar zorluyor. You can quickly size up your pc, identify hardware problems and explore the best upgrades. Bir bilgisayarın ve bilgisayara ait donanımların gerçek gücünü öğrenmek için uygulamanız gereken en önemli karşılaştırıcı, benchmark testidir. Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 i̇çin en i̇yi bilgisayar test programları için ilk yorumu yapabilirsin. Xtrememark xtrememark, ücretsiz ve ufak boyutlu işlemci benchmark test programı. O yüzden bir çoğunu denediğimiz ve test ettiğimiz batarya test programlarından batterybar pil ölçüm programını.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *